środa, 15 marca 2023, 08:00

„Źródło Wsparcia” dla Lublinianki

"Żródło Wsparcia" nowym Partnerem Lublinianki!

„Żródło Wsparcia” nowym Partnerem Lublinianki!

Z radością pragniemy poinformować o nawiązaniu nowej współpracy! Do grona Partnerów Lublinianki dołącza „Źródło Wsparcia” – producent butelkowanej wody źródlanej z inspirującą historią i pionierską ideą w tle. O co w tym chodzi?

Idea „wsparcia” potrzebujących narodziła się z potrzeby chwili. Osobisty dramat właściciela – choroba dziecka – zmusiła go do poszukiwania funduszy wszelkimi możliwymi sposobami. Sprzedaż wody źródlanej była jednym z nich, a że poszła lepiej niż się spodziewano środki uzbierano bardzo szybko. Tak powstał pomysł na dalsze działanie, a potrzebujących okazało się być więcej niż sądzono.

Idea pomagania producenta jest bardzo prosta. Połowa zysku producenta z każdej sprzedanej butelki wody trafia do wskazanego w zamówieniu beneficjenta – w tym przypadku do Lublinianki. Zamawiana woda jest dostarczana codziennie zarówno do klientów indywidualnych, jak również firm. Żadnych pośredników i brak kosztów transportu. Już teraz możesz zamówić wodę do domu czy pracy i sam przekonać się jak to działa. W skrócie – pijesz wodę, pomagasz Lubliniance.
ZAMÓW WODĘ JUŻ TERAZ


ZAMÓW WODĘ JUŻ TERAZ


Woda butelkowana „Źródło wsparcia” to woda niskozmineralizowana. Producent posiada wdrożony system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami normy ISO 22000, ISO 9001, ISO 14001 oraz Certyfikat PL-EKO-02-003094/20 oraz opinię Centrum Zdrowia Dziecka: nr. opinii 113/DKJ/2014.

O szeregu właściwości zdrowotnych regularnego picia wody możnaby napisać osobny artykuł. Woda źródlana oferowana przez naszego Partnera rekomendowana jest nie tylko dla osób dorosłych, ale także dla seniorów oraz małych dzieci.

Producent wody źródlanej „Źródło wsparcia” posiada w swojej ofercie zarówno wodę gazowaną jak i niegazowaną. Woda rozlewana jest do trzech rodzajów butelek:
0,5 l butelka plastikowa (1,49 zł) – zgrzewka 12 szt.
1,5 l butelka plastikowa (1,99 zł) – zgrzewka 6 szt.
0,33 l butelka szklana (1,99 zł) – zgrzewka 6 szt.

Na sam koniec najistotniejsza informacja – jak możesz zamówić wodę do domu lub firmy? Zamówienie możesz złożyć mailowo pod adresem: kontakt@zrodlowsparcia.com oraz telefonicznie pod numerem 791 505 702. Możesz również zamówić wodę korzystając z poniższego formularza przygotowanego przez producenta „Źródło Wsparcia”. Pamiętaj, aby za każdym razem w celu szczegółowym podać hasło „KS Lublinianka” – tylko w ten sposób część środków z Twojego zamówienia wesprze nasz Klub. Dostawy realizowane są w kolejnym dniu roboczym, zaś w przypadku dużego obłożenia maksymalnie w ciągu 48 godzin. Zamawiasz i pomagasz – nic prostszego.
ZAMÓW WODĘ JUŻ TERAZ


ZAMÓW WODĘ JUŻ TERAZ