poniedziałek, 20 czerwca 2022, 20:55

Komunikat klubu

Przedstawiamy komunikat właściciela klubu na temat bieżącej sytuacji finansowo-organizacyjnej.

W odniesieniu do ostatnich publikacji prasowych informujemy, że pojawiające się sygnały o problemach finansowych są prawdziwe. Właściciel jednak podjął już niezbędne działania, mające na celu możliwie jak najszybszą spłatę wszystkich należności oraz przeprowadzenie zmian w zarządzie.

Jednocześnie w obecnej sytuacji finansowej start Lublinianki w nowym sezonie w rozgrywkach III ligi może okazać się niemożliwy. Staramy się dopełnić formalności, które umożliwią nam otrzymanie licencji. Decyzja zapadnie do 30 czerwca.

Chcemy podziękować wszystkim piłkarzom, sztabowi szkoleniowemu, pracownikom klubu oraz wiernym fanom, bo dzięki nim wszystkim awans do III ligi mógł w ogóle stać się faktem. Musimy jednak postawić sprawę jasno – by ten sukces nie został zaprzepaszczony potrzebujemy pomocy. Każda osoba lub firma, która może dołożyć swoją cegiełką do ratowania Lublinianki jest mile widziana i proszona o kontakt z właścicielem klubu (e-mail: biuro@lublinianka.eu) lub rzecznikiem stowarzyszenia kibiców (tel. 503-061-833).

100-letnia historia klubu jest bogata we wzloty i upadki. Wierzymy, że za tym zakrętem czeka nas kawałek prostej w dobrym kierunku.