wtorek, 19 października 2021, 20:36

Nowe koszulki meczowe Lublinianki! (wideo)

Prezentujemy nowe koszulki meczowe, w których nasi piłkarze występować będą w dalszej części sezonu 2021/2022. Nowe trykoty powstały przy współpracy z naszym Partnerem Technicznym – firmą AMH 365 Sport – licencjonowanym dystrybutorem marki Hummel.

Razem z naszym Partnerem Technicznym zaprojektowaliśmy zupełnie nowe, atrakcyjne wizualnie stroje dla naszej drużyny. Na koszulkach meczowych znalazł się okolicznościowy herb przygotowany z okazji jubileuszu 100-lecia istnienia Klubu, który przypada na 2021 rok, a także logotypy sponsorów wspierających nasz zespół. Liczymy, że nowe trykoty, które już przypadły do gustu naszym zawodnikom, spotkają się z podobnym przyjęciem wśród kibiców zielono-biało-czerwonych – powiedział prezes Klubu Patryk Al-Swaiti.

Piłkarze Lublinianki zdążyli już zadebiutować w nowych strojach w rozgrywkach IV ligi, jednak po raz pierwszy zaprezentują się w nich przed własną publicznością podczas sobotniego meczu ligowego z Huraganem Międzyrzec Podlaski (23 października, godz. 12:00, Stadion przy ul. Leszczyńskiego 19 w Lublinie), na który serdecznie wszystkich zapraszamy!

Tagi: