niedziela, 29 stycznia 2023, 13:33

Oświadczenie Klubu Sportowego Lublinianka sp. z o.o.

Na wstępie pragniemy przeprosić wszystkich za ostatnie wydarzenia, które działy się w naszym Klubie.

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które były w ostatnim czasie zaangażowane w pracę i funkcjonowanie klubu. Szczególne podziękowania należą się Panu trenerowi Robertowi Chmurze oraz całemu sztabowi szkoleniowemu, zawodnikom, którzy rozgrywali mecze w naszych barwach, wszystkim pracownikom, a także kibicom, którzy w tych trudnych chwilach wspierają nasz Klub.

Chcemy także gorąco podziękować stowarzyszeniu K.S. Lublinianka Junior, Panu prezesowi Krzysztofowi Gralewskiemu, trenerom, zawodnikom, rodzicom oraz sponsorom: firmie Ekogwarancja spółka z o.o., Polskim Kolejom Państwowym S.A. oraz firmie Energy Center.
Panu radnemu Marcinowi Nowakowi dziękujemy za wsparcie i czuwanie nad dobrem naszego Klubu.

Osobne podziękowania kierujemy do Pana Zbigniewa Jakubasa, który w trudnym okresie dla naszego Klubu okazał nieodzowną pomoc.

Informujemy, że po uporaniu się z problemami zdrowotnymi na stanowisko prezesa powrócił Pan Andrzej Posłajko. W najbliższych dniach funkcję wiceprezesa obejmie Pan Dawid Lahutta.

Nowym trenerem naszej drużyny został Pan Mirosław Kosowski. W Lubliniance pozostaje kapitan i legenda naszego Klubu, Pan Tomasz Brzyski. Będzie on pomagał, zarówno na boisku jak i poza nim, będąc członkiem Rady Nadzorczej. W pomoc naszemu Klubowi zaangażował się również nasz były zawodnik, Pan Piotr Bielak.

Chcemy zaprosić przedstawicieli rodziców i trenerów grup młodzieżowych do Rady Nadzorczej spółki, dając możliwość kontroli sytuacji i wydatków Klubu. Głównym celem działania będzie szkolenie młodzieży i promowanie najzdolniejszych adeptów do pierwszej drużyny.
Informujemy, że treningi trzecioligowego zespołu seniorów rozpoczną się w najbliższy poniedziałek, 30 stycznia 2023 r. o godz. 19.30 na obiektach klubowych.

Wszystkich zainteresowanych grą w naszych barwach zapraszamy na najbliższy trening, po uprzednim skontaktowaniu się z biurem klubu (tel. 509-977-688, mail: biuro@lublinianka.eu).

Wkrótce będziemy informować o dalszych działaniach naszego Klubu.