środa, 31 sierpnia 2022, 09:30

Lubhotel Partnerem Lublinianki!

Grono firm wspierających Lubliniankę powiększyło się o kolejnego członka. Do grona Partnerów naszego klubu dołączył Lubhotel.

Niepowtarzalny charakter, doskonała lokalizacja i wysoki komfort. Lubhotel to miejsce idealne na wypoczynek i przystosowane do wymagań nowoczesnego biznesu. Do dyspozycji gości Lubhotel posiada 56 klimatyzowanych pokoi. Dzięki doskonałej lokalizacji szybko można dostać się do centrum miasta, a transport z lotniska zajmuje maksymalnie kwadrans. Bezpłatny, podziemny parking i pyszne śniadania, to coś co wyróżnia Lubhotel.

Lubhotel to lubelskie smaki. Klimatyczna restauracja hotelu oferuje potrawy bazujące na lokalnych produktach, przygotowywane przez najwyższej klasy specjalistów.

Przestronne pokoje zaprojektowane z dbałością o szczegóły to wizytówka hotelu. Urokliwe zdjęcia Starego Miasta nadają niepowtarzalny charakter wnętrzom. Do dyspozycji gości Lubhotel ma 56 doskonale wyposażonych pokoi, które oferują ponad 112 komfortowych miejsc noclegowych.

Lubhotel to miejsce stworzone z myślą o potrzebach biznesu. Pojemne i dobrze wyposażone sale konferencyjne umożliwiają organizację rożnego rodzaju konferencji i spotkań biznesowych. Po godzinach można natomiast zrelaksować się przy barze. Dla bardziej wymagających Lubhotel oferuje możliwość skorzystania z pobliskiego kompleksu rekreacyjnego.

LUBHOTEL
ul. Krańcowa 107A
20-338 Lublin, Polska

RECEPCJA
Tel. +48 81 477 95 00
E-mail: info@lubhotel.pl

RESTAURACJA
Tel. +48 81 477 95 09

www.lubhotel.pl
facebook.com/lubhotellublin
instagram.com/lubhotel

Tagi: