sobota, 30 lipca 2022, 12:09

Sparingowa przegrana z Chełmianką

W ostatnim sparingu przed startem rundy jesiennej rozgrywek III ligi gr. IV, zespół Lublinianki uległ na własnym stadionie drużynie Chełmianki Chełm 1:2.

Pierwszą bramkę w meczu po ładnej indywidualnej akcji zakończonej celnym strzałem zdobył w 44. minucie spotkania testowany przez Lubliniankę zawodnik. Dzięki temu golowi zielono-biało-czerwoni schodzili na przerwę przy jednobramkowym prowadzeniu. W 71. minucie spotkania bramkę dla Chełmianki strzelił Paweł Myśliwiecki. Zwycięskie dla przyjezdnych trafienie padło na 3 minuty przed ostatnim gwizdkiem sędziego, kiedy to piłkę do bramki naszej drużyny posłał Oliwier Konojacki.

Sobotni mecz kontrolny był ostatnim sprawdzianem przed pierwszą kolejką ligową, która rozegrana zostanie już w najbliższą sobotę. Na inaugurację nowego sezonu 2022/2023 zespół zielono-biało-czerwoni podejmą ekipę Wisły Sandomierz. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

KS Lublinianka – Chełmianka Chełm 1:2 (1:0)
zawodnik testowany 44′ – Paweł Myśliwiecki 71′, Oliwier Konojacki 87′

KS Lublinianka (I połowa): zawodnik testowany 1 – zawodnik testowany 2, Karol Futa, zawodnik testowany 3, zawodnik testowany 4, zawodnik testowany 5, zawodnik testowany 6, Tomasz Brzyski, zawodnik testowany 7, zawodnik testowany 8, Michał Paluch

KS Lublinianka (II połowa): zawodnik testowany 9 – zawodnik testowany 2 (86′ zawodnik testowany 11), Piotr Chodziutko, zawodnik testowany 3, zawodnik testowany 4 (63′ Konrad Niegowski), zawodnik testowany 10, Karol Futa, zawodnik testowany 6 (67′ Patryk Malec), zawodnik testowany 7 (63′ Mateusz Miśkiewicz), zawodnik testowany 8, Michał Paluch