środa, 2 marca 2022, 20:24

Fit&Healthy dołącza do grona Partnerów Lublinianki!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż firma Fit&Healthy dołączyła do grona przedsiębiorstw wspierających Lubliniankę!

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o naszym nowym Partnerze, a także do skorzystania z usług cateringowych firmy Fit&Healthy!
 

FIT&HEALTHY to firma cateringowa stworzona z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie zdrowy styl życia, różnorodne i smaczne posiłki oraz oszczędność czasu. Nasz catering dietetyczny to jakość, zdrowie i pełnowartościowe dania, które zamykamy w pudełkach i codziennie dostarczamy do Twojego domu, miejsca pracy lub w każde inne wskazane miejsce.

FIT&HEALTHY to sprawdzony team, dla którego dbałość o Twoje zdrowie i świetne samopoczucie to nie tylko praca, ale przede wszystkim prawdziwe wyzwanie. Realizując swoją misję, udowadniamy, że można chudnąć zdrowo, smacznie i z uśmiechem na ustach.

Tworząc wszystkie diety, stawiamy na zbilansowane posiłki ze świeżych produktów, optymalne metody obróbki termicznej, kulinarną kreatywność kucharzy i dietetyków oraz prozdrowotne właściwości naszego cateringu. Te atuty sprawiają, że systematycznie przybywa nam klientów. Nakręca nas to pozytywnie oraz inspiruje do dalszej pracy nad udoskonaleniem diet.

Nasza strefa dostaw stale się powiększa. To już nie tylko Zamość, Tomaszów Lubelski, Hrubieszów i Szczebrzeszyn, ale również Krasnystaw, Chełm i Lublin!

Dziękujemy serdecznie tym wszystkim, którzy nam zaufali i z naszą skromną pomocą cieszą się dzisiaj ze świetnej sylwetki oraz dobrego zdrowia.

Z Cateringiem Dietetycznym FIT&HEALTHY dieta nie jest wyzwaniem, lecz prawdziwą przyjemnością. Przekonajcie się o tym osobiście! Straćcie zbędne kilogramy – zyskajcie zdrowie i świetne samopoczucie!
 

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej firmy oraz obserwowania jej profili w mediach społecznościowych:

fithealthy.com.pl
facebook.com/fithealthycatering
instagram.com/fithealthycatering