piątek, 6 sierpnia 2021, 10:42

Kreatornia Diet w Klubie Biznesu Lublinianki

Mamy przyjemności przedstawić kolejną firmę, która zdecydowała się wesprzeć nasz projekt. Kreatornia Diet, która zajmuje się cateringiem dietetycznym zadba, aby nasi zawodnicy jedli smacznie i zdrowo.

Dodatkowo od jutra, każdy kto zdecyduję się na zakup diety i użyje kodu „KSLublinianka”, otrzyma rabat w wysokości 10%!

Kreatornia Diet zapewnia kompleksową i zbilansowaną dietę dostarczaną codziennie wprost pod Wasze drzwi.

Chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe, jeść zdrowo i smacznie, a przy okazji poprawić swoją sylwetkę, ale nie masz czasu lub pomysłu na przygotowywanie posiłków? Catering dietetyczny Kreatornia Diet zrobi to za Ciebie!

Oferta firmy zapewnia kompleksową, zbilansowaną dietę pudełkową dostarczaną codziennie wprost pod Twoje drzwi. Posiłki przygotowywane są z najwyższą starannością, w oparciu o opracowane przez naszego dietetyka plany żywieniowe, zawierające wszelkie niezbędne składniki odżywcze, witaminy i minerały potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Wszystkie diety są opracowywane przez Panią Dominikę Murat – dietetyka klinicznego. Pani Dominika jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, na co dzień pracuje w Warszawie, gdzie udziela indywidualnych porad dietetycznych, rozpisuje plany dietetyczne i skutecznie pomaga wielu osobom w walce z nadwagą i chorobami. Szeroki wachlarz umiejętności i doświadczenie zawodowe Pani Dominiki są gwarancją staranności i skuteczności oferty Kreatorni Diet.

Dzięki ofercie firmy możesz codziennie cieszyć się nowym menu dopasowanym do Twojego zapotrzebowania w dobrej cenie oraz osiągnąć swój wymarzony cel bez konieczności spędzania godzin w kuchni.

 
kreatorniadiet.pl
facebook.com/kreatorniadiet