niedziela, 1 sierpnia 2021, 10:05

Trzecioligowiec lepszy w sparingu

Mecz z Podlasiem Biała Podlaska był ostatnim sprawdzianem przed startem rozgrywek IV ligi (fot. KS Lublinianka / archiwum)

W ostatnim sparingu przed rozpoczęciem sezonu 2021/2022 Lublinianka przegrała w Piszczacu z Podlasiem Biała Podlaska 0:1. Jedyny gol padł w 15. minucie w wyniku nieporozumienia naszego bramkarza z obrońcami.

W meczu trener Robert Chmura nie mógł skorzystać z Michała Palucha, którego zatrzymały sprawy rodzinne. Z kolei Tomasz Brzyski, który był z drużyną podczas spotkania, zdecydował o odpoczynku od gry. Nasza drużyna dość wysoko zawiesiła rywalom poprzeczkę. Mimo niekorzystnego wyniku zielono-biało-czerwoni potrafili narzucić swoje warunki. Niestety, żadnej z kilku stworzonych okazji nie udało się przekuć na zdobycie bramki.

Przed nami inauguracja rozgrywek ligowych. W sobotę o godz. 17:00 na stadionie przy ul. Stanisława Leszczyńskiego 19 zmierzymy się z Lutnią Piszczac w ramach 1. kolejki grupy I lubelskiej IV ligi.

 
Sparing | 31 lipca 2021, godz. 11:00, Piszczac
Podlasie Biała Podlaska – KS Lublinianka 1:0 (1:0)
Tomasz Tuttas 15′

 
KS Lublinianka: Wójcicki – Rasiński, Atcha, Ptaszyński, zawodnik testowany – Kalita, Futa, Fularski, Miśkiewicz – Wadowski, Makowski.
Ponadto grali: Krajewski, Jakimiński, Świderski, Banachiewicz, Rybak